۱۳۹۸ سه شنبه ۷ آبان چاپ

آمـاده بـاش کامل شهـرداری منطقه 10 در ایام بارندگی

آمـاده بـاش کامل شهـرداری منطقه 10 در ایام بارندگی

ایران نو: شهردار منطقه 10 با اشاره به آماده باش کامل نیروها، خواستار ارائه خدمات همه جانبه به شهروندان با تمام تجهیزات در هنگام بارش نزولات آسمانی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، با شروع فصل پاییز و بارش نزولات آسمانی اقدامات لازم برای مقابله با اثرات احتمالی مخرب بارندگی با شروع فصل پاییز در دستور کار منطقه قرار گرفته و در دست اجرا می باشد.
شهردار منطقه با اشاره به لزوم مدیریت جمع آوری آب های سطحی گفت: پیش از شروع فصل بارندگی تمهیدات و برنامه ریزی های لازم برای پیشگیری از بروز آبگرفتگی در سطح منطقه صورت گرفته است و تاکنون با وجود بارش های پاییزی مشکلی در منطقه ایجاد نشده است.
بحیرائی با تاکید بر ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات و جلوگيري از بروز آبگرفتگي معابر با آغاز بارش نزولات آسمانی افزود: طرح لایروبی و پاکسازی انهار و کانال ها، پاکسازی حوضچه رسوبگیر، بازنگری نقاط آبگیر و حساس به صورت شبانه روزی در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه توسط اکیپ مجرب و با تجهیزات کامل در حال اجرا می باشد.
شهردار منطقه خدمات رسانی بهینه و جلب رضایت شهروندان را از اولویت های مدیریت شهری منطقه دانست و خاطرنشان کرد: در حین بارش نزولات آسمانی اکیپ های اجرایی با تمامی امکانات و تجهیزات و با استقرار نیروی کارگری در نقاط حساس و آبگیر نسبت به رفع احتمالی آبگرفتگی اقدام می کنند.

.
 

کلید واژه‌ها: #منطقه10: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها