۱۳۹۸ دوشنبه ۲۹ مهر چاپ

پست بانک یکی از بانک های فعال در توسعه اشتغال مناطق روستائی است

پست بانک یکی از بانک های فعال در توسعه اشتغال مناطق روستائی است

ایران نو: ایرج ثقفی فرماندار شهرستان سراب در نشست مشترک با اسماعیل صادقی مدیرشعب پست بانک استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از خدمات این بانک در مناطق روستائی و بخش اشتغال پایدار روستائی گفت: این بانک یکی از بانک های محرک اشتغال درمناطق روستائی است.

به گزارش  ایران نو،ثقفی افزود: این بانک با ارائه خدمات متنوع بانکی در روستاها، تبادل مالی را به خوبی انجام داده و مردم روستاها نیز با کمترین هزینه، خدمات بانکی را در محل زندگی خود دریافت می کنند.
همچنین در این نشست صادقی با ارائه گزارشی از روند سرانه خدمات بانکی در روستاها توسط پست بانک ایران و نحوه بهره مندی مناطق روستائی و محروم از خدمات بانکی به ویژه گسترش خدمات بانکی بصورت الکترونیک درراستای نیاز مناطق مذکور تاکید کرد.
گفتنی است: پس از پایان این جلسه مدیرشعب استان با حضور در شعبه سراب از نزدیک درجریان امور شعبه قرار گرفت و ضمن بررسی وضعیت شعبه و تبادل نظر با کارکنان شعبه، رهنمودهای لازم پیرامون نقاط ضعف و قوت شعبه ارائه نمود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها