۱۳۹۸ دوشنبه ۲۹ مهر چاپ

تشریح اقدامات سازمان مدیریت پسماند در مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین

تشریح اقدامات سازمان مدیریت پسماند در مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین

ایران نو:مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اقدامات انجام شده در مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند، دکتر صدرالدین علیپور با اشاره به اقدامات این سازمان در مراسم جاماندگان اربعین، اظهار کرد: نظافت، پاکسازی، رفت و روب، شست و شوی معابر و جمع آوری پسماندهای رها شده در معابر و خیابان ها قبل، حین و بعد از مراسم با مشارکت مناطق انجام شد.
او اضافه کرد: سازمان مدیریت پسماند ۵۰۰ مخزن ۲۴۰ لیتری، دو تن کیسه زباله و دو هزار کارتن پلاست به همراه ۴۵۰ نیروی انسانی و ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات به عنوان پشتیبان مناطق معین اعزام کرد و با مشارکت مناطق نسبت به پاکسازی و رفت و روب کل خیابان ها در کمترین زمان اقدام کرد.
علیپور با اشاره به حضور شهرداران مناطق ۱۵ و ۱۶ و جمعی از مدیران و معاونان سازمان در این مراسم، تصریح کرد: مصطفی کاظمی_ مدیرکل دفتر شهردار و مجتبی یزدانی_معاون خدمات شهری نیز با حضور در ایستگاه اطلاع رسانی و صلواتی سازمان مدیریت پسماند در مقابل درب معاونت امور خودرویی و خدمات شهری از اقدامات این سازمان حمایت و پشتیبانی کردند.


 
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها