۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۸ مهر چاپ
به مناسبت بزرگداشت هفته تهران انجام می شود؛

شاهنامه‌خوانی در کافه‌های پهنه رودکی

شاهنامه‌خوانی در کافه‌های پهنه رودکی

ایران نو: مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه 11 از اجرای ویژه‌برنامه شاهنامه‌خوانی به مناسبت گرامیداشت هفته تهران در کافه‌های پهنه رودکی خبر داد.

به گزارش ایران نو،علی اسماعیل‌زاده با اعلام این خبر گفت: ‌ «ویژه برنامه شاهنامه‌ خوانی در کافه‌های پهنه رودکی از عصرگاه 16 مهرماه جاری از ساعت 18 تا 19 به میزبانی کافه‌های نوفل‌لوشاتو، بامداد و مارکو اجرا می‌شود»
او در ادامه با اشاره به این که پهنه رودکی به‌عنوان بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی شهرداری تهران در منطقه 11 در حال اجراست اظهار داشت: ‌ «خوشبختانه با اجرای فاز نخست این پروژه بزرگ فرهنگی طی سال گذشته و شروع فاز دوم آن در سال جاری، زمینه ایجاد 22 کافه با احیای بناهای تاریخی موجود در پهنه فراهم شده است که از این تعداد تا به حال 17 کافه فعالیت خود را اغاز کرده‌اند».
مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه 11 ادامه داد: «پاتوق‌های فرهنگی ایجاد شده در پهنه رودکی در قالب کافه‌ها ایجاد شده‌اند و ما کوشیده‌ایم با توجه به حضور و استقبال مردم از این مراکز طی رایزنی با مدیران آنها از ظرفیت‌های فوق برای اجرای رویدادهای مهم شهری در منطقه کمک بگیریم که خوشبختانه با استقبال کافه‌داران همراه شد».
اسماعیل‌زاده ادامه داد: «در تعامل خوب کافه‌داران با شهرداری منطقه 11 و مشارکت آنها در برگزاری نخستین رویداد شهری پایتخت با عنوان بزرگداشت هفته تهران، قرار شد این مراکز تخفیف 20‌درصدی به شهروندان تهرانی و میزبان ویژه‌برنامه شاهنامه‌ خوانی در کافه‌ها ارائه دهند».
او با بیان این که علاوه بر این ما به بهانه هفته تهران شاهد آغاز ویژه‌ برنامه‌ای با محور گردشگری منطقه 11 با همکاری کافه مارکو در پهنه رودکی خواهیم بود؛ توضیح داد:«به این منظور نرم‌افزاری با همکاری کافه مارکو طراحی و در تعدادی از کافه‌ها بارگذاری می‌شود تا شاهد شروع مسابقه‌ای فرهنگی بین مشتریان این مراکز باشیم.»

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها