۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۸ مهر چاپ

مشارکت پذیری از عوامل مهم موفقیت سازمان تامین اجتماعی است

مشارکت پذیری از عوامل مهم موفقیت سازمان تامین اجتماعی است

ایران نو: معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه وجود بستر مشارکت پذیری و دریافت دیدگاه های مختلف از عوامل مهم موفقیت سازمان است، گفت: با این روش می توان از بهترین نظرات برای پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی استفاده کرد.

به گزارش ایران نو، هادی زبده شیرکوهی در کارگاه آموزشی نظام پیشنهادها که صبح امروز هفدهم مهرماه در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: باید بستر و شرایطی فراهم کنیم که همه افراد صاحب نظر در سازمان بتوانند دیدگاه های خود را مطرح کنند.
وی افزود: سازمانی با ۷۰ هزار نیروی کار قطعا دارای توان فکری ارزشمندی است.
شیرکوهی ادامه داد: با تلفیق تفکر و تجربه عظیمی که در این سازمان وجود دارد، از نظام پیشنهادات کارآمد می‌توان بهره برد.
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه پیشنهادات مبتنی بر نگرش‌های کاربردی می تواند در پیشبرد امور سازمان موثر باشد، گفت: نتیجه تمامی این فعالیت‌ها ارتقاء کیفیت خدمات سازمان خواهد بود.
وی تصریح کرد: بایستی شرایطی فراهم کرد تا از دیدگاه های نقادانه افراد صاحب نظر خارج از سازمان نیز بهره ببریم.
مهندس قائم موهبتی معاون امور استانهای سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این جلسه گفت: نظام پیشنهادها بایستی نتیجه و خروجی مناسب‌تری نسبت به وضعیت فعلی داشته باشد و انتظار بیشتری از آن داریم.
وی افزود: خروجی نظام پیشنهادها موضوع مهمی است که باید مورد توجه باشد و تاثیر گذاری این نظام بر عملکرد سازمان بایستی مشهود باشد.
موهبتی اظهار داشت: ارتقاء عملکرد و بهبود نتایج نظام پیشنهادات سازمان تامین اجتماعی با آموزش همکاران پیگیری می‌شود.
وی با بیان اینکه از پیشنهادات کارکنان سازمان برای بهبود و ارتقاء نظام پیشنهادات استقبال می شود، گفت: نحوه ارائه و بررسی ایده‌ها و پیشنهادات نیز بایستی دارای قواعد باشد.
موهبتی گفت: این فرایند برای تسهیل و ترغیب دریافت پیشنهادات برای سازمان ایجاد شده است.
فرشید یزدانی دبیر شورای برنامه ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی نیز در ابتدای این جلسه گفت: نظام پیشنهادات نمادی از وجود تفکر نقادانه در سازمان تامین اجتماعی است که سابقه ای ۲۰ ساله دارد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها