۱۳۹۸ پنج شنبه ۴ مهر چاپ

معرفی قصه‌گویان برگزیده مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی

معرفی قصه‌گویان برگزیده مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی

ایران نو: قصه‌گویان صحنه‌ای برگزیده دو بخش «زنان و مردان» و «دختران و پسران» در استان‌های مختلف از سوی داوران مرحله استانی معرفی می‌شوند تا در مرحله منطقه‌ای بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با یک‌دیگر رقابت کنند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مرحله استانی این جشنواره در برخی استان‌های کشور آغاز شده است و به ترتیب در استان‌های مختلف نیز برگزار می‌شود.

اسامی برگزیدگان این رقابت در استان‌هایی که این مرحله از جشنواره در آن‌ها به پایان رسیده است به تدریج اعلام می‌شود.

استان قم

مرحله استانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در استان قم روزهای دوم و سوم مهر در مجتمع فرهنگی هنری کانون قم برگزار شد.

داوران این جشنواره شامل مهدی آرایی و وحید خسروی و ام‌لیلا شعبانی در بخش دختران و پسران از بین ۱۲ قصه راه یافته به این مرحله، محمود جدیدی با قصه «سخنان ارزشمند»، زهرا علیئی با قصه «پیراهن بی‌بی‌نازنین» و هانیه علی با قصه «سیاوش در آتش» را به ترتیب به‌عنوان نفرات حایز رتبه‌های اول تا سوم معرفی کردند.

هم‌چنین در بخش زنان و مردان از بین ۱۶ قصه راه یافته به این مرحله، محسن کریمی با قصه «کشاورز و خروس» به عنوان نفر اول، هدی توسلی با قصه «بهار دوستی» نفر دوم، سعیده اسکندری با قصه «سه آدم نادان» نفر سوم، محمد رضا بابایی با قصه «گربه و پلنگ» چهارم و فاطمه محمدی با قصه «اژدها و آتش دهانش» به عنوان نفر پنجم انتخاب شدند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها