۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر چاپ
مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری تهران:

۴۰ درصد رانندگان سرویس مدارس بانوان هستند

۴۰ درصد رانندگان سرویس مدارس بانوان هستند

ایران نو: قنادان با بیان اینکه ۷۳ درصد خودرو‌های سرویس مدارس تاکسی هستند، گفت: ۴۰ درصد رانندگان سرویس مدارس بانوان هستند.

به گزارش  ایران نو، علیرضا قنادان مدیر عامل شرکت تاکسیرانی شهرداری تهران صبح امروز در مرکز مانیتورینگ شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: از ۲ ماه پیش فعالیت‌های خود برای آماده سازی ناوگان تاکسیرانی برای فرا رسیدن ماه مهر را آغاز کرده‌ایم.

 
مدیر عامل شرکت تاکسیرانی شهرداری تهران با بیان اینکه اولویت‌های ما شناسایی نقاط پر سفر است، گفت: ۴۰ خط بحرانی و استراتژیک در ناوگان تاکسیرانی داریم که بخش بزرگی از انتقال مسافرین را بر عهده دارند.
 
او با اشاره به اینکه برای این کار تاکسی‌ها را شیفت بندی کرده ایم و خودرو‌های ون هم پیش بینی شده است، گفت: تاکسی‌های ما تا ۲۰ مهر از شش و نیم تا هشت ونیم صبح ارائه خدمات می‌دهند و در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر هم آماده باش اعلام کرده ایم.

قنادان با بیان اینکه در ۱۴۰ نقطه گشت ویژه مستقر کرده‌ایم، گفت: ساماندهی سرویس مدارس را از سال قبل شروع کردیم و برای این کار ۲ اقدام مهم کرده‌ایم که یکی تعیین صلاحیت رانندگان و دیگری تعیین صلاحیت شرکت‌هایی است که به دانش آموزان سرویس می‌دهند.

مدیر عامل شرکت تاکسی‌رانی شهرداری تهران با بیان اینکه امسال برای ۳۵۰ شرکت پروانه گرفتیم، گفت: ۷۳ درصد خودرو‌های سرویس مدارس تاکسی هستند که ۴۰ درصد رانندگان سرویس مدارس خانم هستند و متوسط سن رانندگان ۴۷ سال است.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها