۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد چاپ

دهکده چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت، کازان 2019 به طور رسمی افتتاح شد

دهکده چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت، کازان 2019 به طور رسمی افتتاح شد

ایران نو: دهکده محل برگزاری چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت 2019 در شهر کازان روسیه با حضور مسئولان و مدعوین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دهکده محل برگزاری چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت 2019 در شهر کازان با حضور:  سیمون بارتلی، رئیس سازمان جهانی مهارت، رستم مینیخانوف،  رئیس جمهور تاتارستان، رابرت اورازوف، مدیرکل اتحادیه متخصصان جوان مسابقات روسیه و اعضای 56 تیم ازکشورهای شرکت کننده  افتتاح شد.

بنا براین گزارش، پرچم کشورهای شرکت کننده در چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت کازان 2019 ، در این مراسم در ورودی دهکده برافراشته و درخت یادبود هر کشور کاشته شد.

سیمون بارتلی رئیس سازمان جهانی مهارت، ضمن خوشامدگویی به کشورهای حاضر در مسابقات ملی مهارت، گفت: خانواده ما از اعضای سازمان جهانی مهارت در این محل در قالب یک خانواده به دور هم جمع شده اند. امیدواریم برای بیش از 1300 جوان رقابت کننده در چهل و پنجمین دوره از مسابقات ملی مهارت، این دهکده در روزهای آینده محیطی مملو از دوستی، آسایش و پشتیبانی باشد.

رئیس سازمان جهانی مهارت با ابراز خشنودی از میزبانی کشورهای جمهوری تاتارستان و روسیه، ادامه داد:  در کازان و به ویژه در دهکده جهانی، شرایط با کیفیتی برای شرکت کنندگان فراهم شود  تا با احساس راحتی و آسودگی بتوانند بهترین های عملکرد خود  را در این دوره از مسابقات ارائه کنند.

رابرت اورازوف ، مدیرکل متخصصان جوان مسابقات روسیه نیز با اشاره به اهمیت این رویداد جهانی گفت: هر رقابتی در این سطح اهمیت ویژه ای دارد و  بالا بردن پرچم ها در دهکده مسابقات نشانه آغاز این دوره و آمادگی صد در صد محل برگزاری برای برگزار کنندگان مسابقات است.

شایان ذکر است، تا شروع چهل و پنجمین دوره مسابقات ملی مهارت یک روز باقی مانده است و رقبا از 63 کشور عضو سازمان جهانی مهارت در  56 رشته مهارتی در شش بخش اصلی:  ساخت و ساز و فناوری ساختمان ، هنرهای خلاقانه و مد ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، ساخت و فناوری مهندسی ، خدمات اجتماعی و شخصی،  حمل و نقل و لجستیک با یکدیگر به رقابت می پردازند.

دهکده چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت فضای وسیعی است که  20 کیلومتر با نمایشگاه کازان ، محل اصلی برگزاری مسابقات فاصله دارد.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها