۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد چاپ

آموزش چهره به چهره تفکیک پسماند از مبدا در بین هزار واحد تجاری بازار بزرگ احسانی منطقه 19

آموزش چهره به چهره تفکیک پسماند از مبدا در بین هزار واحد تجاری بازار بزرگ احسانی منطقه 19

ایران نو: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 از آموزش چهره به چهره تفکیک پسماند از مبدا در بین هزار واحد تجاری بازار بزرگ احسانی خبر داد.

 به گزارش ایران نو، سعید صالح محمود رباطی ضمن اعلام این خبرگفت: با برگزاری مستمر دوره های آموزشی تفکیک پسماند خشک از مبدا ویژه کاسبان راسته های تجاری بازار بزرگ احسانی و جمع آوری منظم و تفکیک پسماند خشک آنها در حال حاضر توانسته ایم تناژ جمع آوری پسماند خشک از راسته های تجاری این محدوده را افزایش دهیم.

لازم به ذکر است که قبل از اجرای طرح جمع آوری بساط گستران پسماند خشک راسته تجاری توسط عوامل غیر مجاز جمع آوری می شد.

وی در ادامه تصریح کرد: پس از اجرای طرح جمع آوری بساط گستران اداره مدیریت پسماند این حوزه با در اختیار داشتن خودروهای ملودی و مخزن های مصوب سازمان مدیریت پسماند روزانه در چندین نوبت ، اقدام به جمع آوری پسماندهای خشک حاصل از فعالیت های اقتصادی راسته های تجاری این محدوده می کند.

به گفته این مسئول علاوه بر وجود مخزن مکانیزه در این محدوده 8 عدد مخزن 240 لیتری ویژه جمع آوری پسماند خشک از ابتدا تا انتهای بازار جانمایی شد.

رباطی بیان کرد: به منظور فرهنگ سازی و ترغیب شهروندان به کاهش تولید پسماند، تفکیک از مبدا توسط کارشناسان بازیافت این منطقه اقدام به آموزش صاحبان هزار واحد تجاری در خیابان احسانی با توزیع بیش از 200 کیلوگرم کیسه ویژه پسماند خشک کرده اند.

معاون شهردار منطقه خاطر نشان کرد: در این طرح آموزشگران اداره مدیریت پسماند با حضور در بین مغازه داران اطلاعات لازم در خصوص نحوه تفکیک پسماند را ارائه و بروشورهای آموزشی را توزیع کردند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها