۱۳۹۸ شنبه ۱۹ مرداد چاپ
به مناسبت فرارسيدن روز عرفه و عيد سعيد قربان

هزار راس دام بهداشتی در شمال تهران عرضه می شود

هزار راس دام بهداشتی در شمال تهران عرضه می شود

ایران نو: به مناسبت فرا رسيدن روز عرفه و عيد سعيد قربان یک هزار راس دام بهداشتی در شمال تهران به شهروندان متقاضي انجام این سنت نبوي ، عرضه می شود.

به گزارش ایران نو رضا عبدالملکی سرپرست معاونت امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: اداره ساماندهي صنایع و مشاغل شهرداری این منطقه با هماهنگي هاي انجام شده ايستگاه عرضه دام بهداشتي منطقه يك را در بزرگراه امام علی (ع) بالاتر از پل بزرگراه شهید بابایی، کنار گذر ازگل، نبش خیابان گلچین جنوبی در زمینی به وسعت 4 هزار متر مربع با 8 غرفه  عرضه دام بهداشتی راه‌اندازي کرده است .

وي افزود : اين ايستگاه ها در روز یکشنبه 20 مرداد ماه از ساعت 9 الی 19 و دوشنبه 21 مرداد ماه از ساعت 5 الی 15 به مناسبت روز عرفه و عيد سعید قربان برپاست و متقاضيان مي توانند در این دو روز به محل عرضه دام مراجعه نمایند و گوسفند قربانی خود را با قیمت مصوب سازمان میادین شهرداری تهران خریداری و به صورت بهداشتی ذبح کنند.

عبدالملکی خاطر نشان كرد : با هدف سرعت بخشيدن به انجام تقاضاها، در این محل یک قربانگاه به وسعت 100 متر مربع  با حضور  ذبح كننده های دام آماده خدمات رساني به شهروندان است .

به گفته این مقام مسئول دامپزشك نيز به منظور حفظ سلامت شهروندان، بر ذبح بهداشتي به هنگام خرید و ذبح نظارت مي كنند و تلاش مي‌شود تا بستر بهداشتي لازم فراهم شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها