۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۷ مرداد چاپ

جشنواره غذای ایرانی در منطقه۹ برگزار می شود.

جشنواره غذای ایرانی در منطقه۹ برگزار می شود.

ایران نو: اداره فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ در نظر دارد به مناسبت ایام دهه ولایت و امامت در محلات منطقه نسبت به برگزاری جشنواره غذای ایرانی(سنتی و محلی) اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، با هدف احیای سنت های ایرانی اسلامی و استفاده از ظرفیت های محلی در ایجاد روحیه نشاط و توسعه مشارکت های اجتماعی با استفاده از فرصت اوقات فراغت، جشنواره غذای ایرانی در ۲مرحله مقدماتی و نهایی در محلات منطقه۹ با حضور شهروندان برگزار می شود.

مرحله مقدماتی روز یکشنبه ۲۰ مرداد از ساعت ۱۰صبح در سرای محلات منطقه۹ برگزار می شود که از هر محله ۳نفر به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شده و در مرحله نهایی که در تاریخ۲۷ مرداد از ساعت ۱۰صبح در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه۹ انجام می شود سه غذا و آشپز برتر منطقه انتخاب خواهند شد.
شایان ذکر است به برترین آشپزها و بهترین غذاهای ایرانی که دارای ویژگی های ایرانی بودن نظیر؛ کیفیت و سلامت، لذیذ بودن و استفاده از مواد طبیعی را داراست
جوایز ویژه اهدا می شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها