۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد چاپ

آغاز طرح ویژه نظافت، لایروبی و رسوب برداری انهار در منطقه 10 پایتخت

آغاز طرح ویژه نظافت، لایروبی و رسوب برداری انهار در منطقه 10 پایتخت

ایران نو: طرح ویژه نظافت، لایروبی و رسوب برداری انهار و شست و شوی مخازن و زیرمخزنی ها در منطقه 10 در حال اجراست.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، حسین بحیرائی شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور رفع مشکلات احتمالی، رسيدگي به وضعيت نگهداشت محلات و مبارزه با جانوران موذي، عملیات نظافت، پاکسازی، لایروبی انهار روباز و روبسته محورهای اصلی و فرعی و شست و شوي مخازن و  زيرمخزني های سطح منطقه به طور ویژه انجام می شود.
 وی افزود: این طرح با توجه به گرمای هوا و پیشگیری از بروز مسائل زیست محیطی از 14 تا 16 مردادماه به مدت سه روز از ساعت 4:00 تا 8:30 بامداد در محورهای خيابان سبحاني، سي متري جي، خيابان نوري، خيابان برادران عرب و افتكاري، خيابان كارون حدفاصل خیابان هاشمي تا خیابان كميل، خيابان جيحون حدفاصل خیابان آزادي تا خیابان هاشمي، خيابان دامپزشكي و هاشمي حدفاصل خیابان جيحون تا بزرگراه يادگار امام (ره)، خيابان كارون حدفاصل خیابان هاشمي تا آذربايجان اجرا می شود و طی این عملیات تمامی مسیل ها، قنوات، کانال ها و انهار به صورت ویژه پاکسازی و لایروبی خواهد شد.
وی با اشاره به تدوين، برنامه ريزي مدون، كنترل و نظارت ناظرين و كارشناسان، همچنين توجيه پيمانكار و عوامل مربوطه خاطرنشان کرد: این طرح به وسیله تجهيزات و امكانات كامل از قبيل خودروهای واترجت، مخزن شوي، تانكر، كارگران لايروب و تجهيزات سامانه 137 در نواحی سه گانه منطقه اجرایی می شود.

 

کلید واژه‌ها: #منطقه 10: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها