۱۳۹۸ يکشنبه ۱۳ مرداد چاپ

تقدیر استقلال از صداوسیما برای پیگیری شکایت از مجری برنامه صبحگاهی

تقدیر استقلال از صداوسیما برای پیگیری شکایت از مجری برنامه صبحگاهی

ایران نو:باشگاه استقلال از آن چه "رفتار متعهدانه و پیگیرانه مدیران رسانه ملی" در رابطه با شکایت استقلال از یک مجری تلویزیون نامید، از این سازمان تقدیر کرد.

به گزارش  ایران نو، باشگاه استقلال به دلیل اظهارات یکی از مجریان صداوسیما - که با خبر توقیف لوگوی این باشگاه شوخی کرده و باعث ناراحتی شدید هواداران استقلال شده بود - از این مجری و سازمان صداوسیما خواسته بود رسما عذرخواهی کنند. در ادامه آن مجری روی آنتن زنده برنامه‌اش، از هواداران استقلال عذرخواهی کرد.

حالا باشگاه استقلال با انتشار متن دیگری از این اتفاق ابراز خرسندی کرده و آن را "اتفاقی نیکو و خوشایند" توصیف کرده است. در این اطلاعیه آمده است:

در جریان انتقادها علیه اظهارات مجری برنامه صبحگاهی سلام صبح به خیر، (ضمن محکوم کردن مجدد صحبت‌های انجام شده) ورود مدیران ارشد سازمان صدا و سیما به ویژه مدیر محترم شبکه سه و رفتار متعهدانه و پیگیرانه آنها، اتفاق نیکو و خوشایندی بوده که موجب دلگرمی باشگاه بزرگ استقلال است. نتیجه این تعامل و احترام مدیران رسانه ملی به اعتراض‌ها، عذرخواهی و دلجویی رسمی مجری مربوطه از هواداران عزیز باشگاه استقلال بود. امیدواریم  رسانه بزرگ ملی با حسن نیت خود بیش از پیش در ایجاد شادی و امید در خیل عظیم جامعه جوان موثر باشد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها