۱۳۹۸ يکشنبه ۱۳ مرداد چاپ

نحوه ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی کارفرمایان سامانه خدمات غیر حضوری

نحوه ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی کارفرمایان سامانه خدمات غیر حضوری

ایران نو: مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: کارفرمایان محترم سازمان تامین اجتماعی برای دریافت خدمات غیرحضوری از تمامی شعب این سازمان که قبلاً فرم تعهدنامه کاغذی ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی را در شعبه بیمه پردازی خود تکمیل نموده اند، می توانند جهت مشاهده مفاد احکام مطالباتی کارگاه/کارگاه های خود به آدرس Https://eservices.tamin.ir مراجعه نمایند.

به گزارش ایران نو مهندس علی معیری اظهار داشت: در زمان صدور حکم مطالباتی، پیامک و پست الکترونیک اطلاع رسانی مرتبط جهت مشاهده حکم مطالباتی درج شده در سامانه مذکور به اطلاعات تماسی کارفرما ارسال می شود.
وی افزود: شماره تلفن همراه و پست الکترونیک کارفرما، مطابق با اطلاعات درج شده در فرم تعهدنامه ابلاغ بوده که در پرتال مدیریت متمرکز کاربران سازمان، ثبت شده است.
معیری نمونه پیام ارسالی به کارفرما برای ابلاغ الکترونیک احکام مطالباتی را به شرح زیر اعلام کرد.
«کارفرمای محترم؛ خواهشمند است نسبت به مشاهده مفاد ابلاغ حکم مطالباتی به شماره …..مورخ ...... به آدرس اینترنتی eservices.tamin.ir مراجعه فرمایید. شعبه طوس سازمان تامین اجتماعی آدرس سامانه غیرحضوری https://eservices.tamin.ir/view/#/announcement "لطفا به این ایمیل پاسخ ندهید"
معیری با بیان اینکه در حال حاضر ایمیل های ابلاغ از طریق Mail box سازمان تامین اجتماعی به آدرس SSO-eblogh@tamin.ir و پیامکهای سازمان از طریق شماره 98920290142 ارسال می شود، گفت: ایمیل های اطلاع رسانی در سایر خدمات غیرحضوری سازمان نیز از طریق Mail box سازمان تامین اجتماعی به آدرس SSO-INFO@tamin.ir به مخاطبین ارسال می شود.
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: در صورت مشاهده و مراجعه با هر یک از موارد مغایرت به شرح، اگر پیامکها و ایمیل های اطلاع رسانی، از آدرس و یا سرشماره تلفن همراه دیگری، غیر از آدرس های فوق الذکر، ارسال شده باشد و چنانچه متن پیام دریافتی با اطلاعات هویتی/بیمه ای/کارگاهی کارفرما/بیمه شده/مستمری بگیر، مغایرت داشته باشد، کارفرمایان و مخاطبین سازمان به سایت CRM.tamin.ir مراجعه کرده و یا با تماس با سامانه ارتباط با مشتریان این سازمان (Call center) به شماره 1420، موارد را اعلام تا پیگیری های لازم صورت پذیرد.

 

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها