۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير چاپ

فرماندهان تابعه بسیج وزارت اقتصاد، مهمان بیمه دانا

فرماندهان تابعه بسیج وزارت اقتصاد، مهمان بیمه دانا

ایران نو: نشست هم‌اندیشی فرماندهان تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی روز 24 تیر ماه جاری در محل سالن اجتماعات ساختمان سعدی بیمه دانا به میزبانی پایگاه بسیج این شرکت برگزار شد.

به گزارش  ایران نو، در این نشست که دکتر زمانی فرمانده مرکز و اعضای شورای فرماندهی بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی و سایر فرماندهان و دکتر کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا حضور داشتند، در باره وظایف و مسوولیت‌های هسته‌های اندیشه‌ورزی بحث و تبادل نظر شد.
دکتر کاردگر در این نشست طی سخنانی گفت: امروز تقابل دنیا با ما جنگ نظامی نیست، بلکه جنگ تفکر و ایده‌هاست، لذا ضرورت دارد در تقویت هیأت‌ها و هسته‌های اندیشه‌ورزی بیش از پیش تلاش کنیم.
وی از اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و گروه‌های اندیشه‌ورزی خواست با تقویت ارتباطات و تعاملات خود در جهت استحکام این فرایند نهایت استفاده را به عمل آورند.
مدیرعامل بیمه دانا همچنین ابراز امیدواری کرد با تلاش عموم عزیزان، گام دوم انقلاب با پویایی بیشتر و بهتر برداشته شود.
در این نشست دکتر زمانی در باره حضور اثربخش اعضای بسیج در همایش بزرگ عفاف و حجاب مطالبی ایراد و بر تقویت انسجام نیروهای ارزشی در جامعه تاکید کرد.
اسماعیل کطولی فرمانده بسیج بیمه دانا نیز در این نشست گزارشی تصویری از عملکرد یکساله این پایگاه ارائه و از حمایت های قابل توجه مدیرعامل بیمه دانا و فرماندهی مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی در ارزیابی عملکرد شورای این پایگاه تقدیر کرد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها