۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير چاپ

تاچه زمانی باید شاهد از دست رفتن سرمایه¬های انسانی در سوانح رانندگی باشیم

تاچه زمانی باید شاهد از دست رفتن سرمایه¬های انسانی در سوانح رانندگی باشیم

ایران نو: متأسفـانه همـه روزه از جای جای میهن عزیز اسلامی خبر از دست رفتن و مصدوم و معلول شدن عده­ای از هم وطنانی در اثر رانندگی واصل می­گردد که جامعه به جز لحظه­ ای تأمل، شاهد واکنش و عکس­ العمل جدی و اساسی نهادها و سازمان­های دست اندر کار نیست.

آسیب­های انسانی، اجتماعی و اقتصادی ناشی از سوانح رانندگی که ضربه مهلکی بر پیکره جامعه همه روزه وارد می­نماید کاملاً جبران ناپذیر و تأسف بار است.

خبر واژگونی یک دستگاه مینی­ بوس در محور بوئین میاندشت خوانسار در استان اصفهان که منجر به کشته شدن 13 نفر از هم­وطنان که 10 نفر زن و 3 نفر کودک بودند همچنین مصدوم و مجروح شدن 9 نفر دیگر گردید، بار دیگر غم و اندوه آحاد مردم به ویژه مردم شریف استان اصفهان را موجب شد و خاطره­ ای تلخ و دردآور در افکار و اذهان عمومی برجا گذاشت.

جمعیت طرفداران ایمنی راهها ضمن عرض تسلیت به خانواده­های داغدار و مردم دلسوز کشور و آرزوی سلامتی مصدومان حادثه با جدیت تمام، خواستار پیگیری و چاره اندیشی جهت جلوگیری از این گونه حوادث از سوی مسئولان و نهادهای ذیربط بوده و امید دارد واقعیت علت و بروز این دست اتفاقات به صورت روشن و شفاف به اطلاع هم وطنان رسانده شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها