۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير چاپ

هر شهروند یک مهارت

هر شهروند یک مهارت

ایران نو:به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی دوره های کوتاه مدت آموزشی برای شهروندان با هدف آشنایی آنها با مهارت‌های مختلف تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، این سازمان با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای استان تهران به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی در نظر دارد از 31تیرماه سال جاری الی ششم مرداد ماه ، هفته مهارت را با شعار "هر شهروند یک مهارت" در  8 بوستان پایتخت برپا نماید.
در این بوستان ها که عبارتند از بوستان میعاد منطقه 5 ، بوستان پیروزی منطقه 13 ، بوستان دانشجو منطقه 11 ، بوستان لاله منطقه 6 ، بوستان مینیاتور منطقه 8 ، بوستان ملت منطقه 3 ، بوستان اندیشه منطقه 7 و بوستان بهاران منطقه 17 ، غرفه های آموزشی با حضور مربیان مجرب و با ارائه دوره های کوتاه مدت آموزشی برای شهروندان با هدف آشنایی آنها با مهارت‌های مختلف تشکیل می شود.
همچنین علاوه بر بوستان های فوق، اتوبوس های مهارتی نیز در میادین تجریش، ولی عصر، ونک، صادقیه، راه آهن، طهرانی مقدم، حضرت عبدالعظیم و رسالت مستقر بوده و نسبت به ارائه مشاوره و آموزش های مهارتی به شهروندان اقدام می نمایند.
گفتنی است به شهروندانی که در کارگاه های برپا شده در بوستان های پایتخت شرکت نمایند، گواهی معتبر توسط سازمان فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

 

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها