۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير چاپ
کمتر از 90روز دیگر و با تخریب 23ملک فرسوده:

بوستان1700متری در منطقه17 به بهره برداری می رسد

بوستان1700متری در منطقه17 به بهره برداری می رسد

ایران نو: محمود کلهری شهردار منطقه17 از آغاز فرایند تملک23ملک فرسوده در ضلع شرقی آستان مقدس امام زاده حسن(ع) و احداث بوستان 1700متری در مجاورت این محل خبر داد.

کلهری با اعلام این خبر افزود: پس از مراجعه شهروندان و درخواست برای تعیین تکلیف املاک فرسوده ،رایزنی موثر با سازمان اوقاف و امورخیریه برای تعیین تکلیف این املاک برابر با مصوبه کمیسیون ماده 5 صورت گرفت و در نهایت در روز جمعه مورخ 14تیرماه به انعقاد توافقنامه فی مابین شهرداری منطقه 17 و اداره کل اوقاف استان تهران برای تملک این املاک منجر شد.

شهردار منطقه17 اجرای این توافق را در راستای تحقق درخواستهای مردمی خواند و تصریح کرد: شهروندان ساکن این املاک در ملاقات مردمی برای طرح مسائلشان حضور یافتند و خرسندیم که برای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به درخواستهای مردمی با جدیت مدیران شهری این موضوع به نتیجه رسید و پس از بیست سال گره تملک این املاک باز شد.

کلهری تامین سرانه های موردنیاز منطقه را در اولویت دانست و افزود: تامین سرانه های خدماتی خصوصا سرانه فضای سبز از ا‌لویتهای مدیریت شهری منطقه است و با آزادشدن این املاک،بوستانی به مساحت 1700متر در نود روز آینده احداث خواهد شد.

 

کلید واژه‌ها: #منطقه 17: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها