۱۳۹۸ دوشنبه ۱۷ تير چاپ

حمایت از اشتغالزایی و تامین آينده با طرح «مهر آتيه نوين»

حمایت از اشتغالزایی و تامین آينده با طرح «مهر آتيه نوين»

ایران نو: بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف ایجاد اشتغال و ارزش آفرینی در راستاي تامين آتيه افراد، اقدام به ارائه طرح «مهر آتيه نوين» نموده است.

به گزارش  ایران نو، در این طرح متقاضیان مي توانند با واريز مستمر به صورت ماهانه يا سالانه، نسبت به افزايش امتياز ميانگين خود در ميان مدت و بلندمدت اقدام نمايند.
مخاطبان طرح:
والدین دارای فرزند که در نظر دارند برای آینده فرزندان خود اقدام به پس انداز هدفمند نمايند، افرادي که در حال حاضر مشغول به تحصيل بوده و قصد دارند در سال هاي آينده جهت راه اندازي کسب و کار براي خود بودجه اي پس انداز كنند و يا كارمندان سازمان ها و شركت هايي كه قصد برنامه ريزي و تامين آتي هزينه ها و مخارج آتيه خود و خانواده خويش را به موجب يك پس انداز با انگيزه دارند مي توانند از مزاياي اين طرح استفاده كنند.
شرایط طرح:
متقاضیان استفاده از این طرح تسهیلاتی ابتدا مي بايست نسبت به افتتاح حساب پس انداز ويژه در طرح مهر آتيه نوين اقدام کنند، سپس مبالغ مستمر «ماهانه/سالانه» خود را به صورت مبلغ ثابت در طول کل دوره يا با افزايش سالانه، برحسب انتخاب واريز نمايند.
در این طرح، حداکثر مدت اکتساب میانگین قابل انتخاب از سوی مشتري ۱۰ سال است و امکان برخورداري از تسهيلات با مدت بازپرداخت حداکثر ۶۰ ماهه براي مشتري وجود دارد. متقاضيان برخورداري از اين طرح تسهيلاتي بانك قرض الحسنه مهرايران مي توانند در پايان سال هاي سوم، ششم و دهم از مزاياي طرح «مهر آتيه نوين» بهره مند شوند و به ازاي مانده هر سال، تسهيلات قرض الحسنه با كارمزد ۴ درصد دريافت كنند.
مزایای طرح:
استفاده از مبلغ تسهیلات بیشتر در ازای واریزهاي ماهانه و سالانه در مقايسه با تسهيلات پرداختي از سوي شرکت هاي بيمه موجود در بازار بابت بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري و همچنين امکان پس انداز فرد در حساب و استفاده در صورت لزوم از مزاياي طرح «مهر آتيه نوين» به شمار مي رود.
شایان ذکر است، متقاضیان دارنده حساب قرض الحسنه پس انداز نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، می توانند با مراجعه به هريک از ۵۲۶ شعبه بانک در سراسر كشور و تكميل فرم هاي طرح و افتتاح سپرده، در طرح مهر آتيه نوين، شركت كرده و از مزاياي آن بهره مند شوند.

 
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها