۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير چاپ
شهردار منطقه یک تهران :

آغاز طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش

آغاز طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش

ایران نو: طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش، با هدف برقراری امنیت و انضباط اجتماعی با همکاری و همیاری فرمانداری شهرستان شمیرانات،نیروهای شهربان، نیروهای انتظامی، کسبه و... از امروز – شنبه ،۱۵ تیرماه – آغاز شد.

به گزارش  ایران نو، سید حمید موسوی شهردار این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت : سد معبر بساط گستران مهم ترین معضل کنونی خیابان شهرداری حدفاصل میدان قدس و تجریش است که با حضور این افراد  فضای پیاده راه ها تصرف و شهروندان، کسبه و اصناف منطقه یک،تولیت و زائران آستان مطهر امامزاده صالح(ع) با مشکل مواجه شده بودند برهمین اساس عملیات ضربتی جمع آوری بساط گستران به حسب مصوبه شورای تامین شهرستان شمیرانات از شنبه – ۱۵ تیر ماه - با حضور مستقیم نیروهای انتظامی، قضایی، فرمانداری و شهرداری آغاز شد.

وی گفت : استقرار مستمر نیروهای انتظامی حدفاصل این دو میدان،  افزایش تعداد نیروهای شهربان ، رصد انبار کالاهای بساط گستران در محدوده بازار تجریش و پلمپ آنها و... از مهمترین اقدامات اجرایی در راستای ساماندهی بساط گستران است که به صورت یک فرایند مستمر اعمال می شود.

موسوی خاطر نشان کرد : استقرار خودروهای اغذیه فروشان در این محدوده مشکل دیگری است که علاوه بر سدمعبر ، بعلت عدم رعایت بهداشت و توزیع نامناسب مواد غذایی منجر به شکایت شهروندان شده بود که جمع آوری خودروی آنها نیز با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی در این مسیر در حال اجراست و از شهروندان درخواست می شود مواد غذایی خود را از واحدهای صنفی داری مجوز اداره بهداشت تامین کنند.

شهردار منطقه یک  افزود : برای حفظ و آرامش شهر با جدیت عمل خواهیم کرد و در کنار سایر ارگان ها هر تدبیر لازمی را اتخاذ و اجرا می کنیم تا از وقوع مشکلات و معضلات  شهری به واسطه ی این بی انضباطی ها جلوگیری کنیم وبا ایجاد پیاده راه امن ، آرامش را به کسبه و شهروندان این محدوده برگردانیم

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها