۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير چاپ

خبر خوب برای شهروندان منطقه17: سرانه های شهری در محله بلورسازی تامین می شود

خبر خوب برای شهروندان منطقه17: سرانه های شهری در محله بلورسازی تامین می شود

ایران نو:محمود کلهری شهردار منطقه17در جریان افتتاح کندرو بزرگراه نواب ضمن خیرمقدم به اعضای شورای شهرتهران گفت: ایجاد دسترسی به محلات بریانک و بلورسازی از خیابان هلال احمر که هم مرز هستند،مطالبه سالیان دراز شهروندان بوده که بحمدلله امروز این مطالبه تحقق یافت.

کلهری با اشاره به لزوم ایمن سازی تردد شهروندان گفت: برنامه ریزی و مذاکرات لازم برای گسترش همکاری میان نهادهای متولی صورت گرفته که متعاقب آن به زودی پل عابر پیاده برای تردد ایمن شهروندان در محدوده خیابان هلال احمر و اتوبان نواب نصب خواهد شد.

شهردار منطقه17 از آغاز مذاکرات برای تامین سرانه ها خبرداد و افزود: در تلاش هستیم با برنامه ریزی قطعات زمین باقیمانده در حاشیه این اتوبان را برای تامین سرانه های شهری و خدماتی در محلات همجوار به کار بندیم که به زودی نتایج خوبی حاصل خواهد شد.

محمودکلهری با تاکید بر زیباسازی پلهای پیاده و سواره رو در این محدوده گفت:برنامه ریزی لازم برای زیباسازی و ایمن سازی بیشتر پلهای عابرپیاده و سواره رو انجام شده و به زودی به اجرا خواهد رسید

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها