۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير چاپ

به منظور تسهیل در تردد شهروندان و خودروهای امدادی صورت می گیرد؛بازگشایی ٣ تقاطع در محله فرحزاد

به منظور تسهیل در تردد شهروندان و خودروهای امدادی صورت می گیرد؛بازگشایی ٣ تقاطع در محله فرحزاد

ایران نو: شهردار منطقه ٢ از بازگشایی ٣ تقاطع در محله فرحزاد به منظور تسهیل در تردد شهروندان و خودروهای امدادی خبر داد.

به گزارش ایران نو، رسول کشت پور شهردار این منطقه به همراه جمعی از مدیران اجرایی در بازدید میدانی از محله فرحزاد دستور بازگشایی و آزاد سازی ضلع شرقی و غربی تقاطع لالی و همچنین تقاطع جنوب غربی خیابان اصلی فرحزاد را به منظور تسهیل در تردد شهروندان و عبور و مرور خودروهای امدادی صادر کرد.

رسول کشت پور ارتقاء کیفیت محیطی محله فرحزاد را از وظایف مدیریت شهری منطقه ٢ دانست و گفت: رسیدگی به مشکلات و ارتقاء کیفیت زندگی مردم یکی از قدیمی ترین محلات تهران از دغدغه های  مدیریت شهری منطقه است  و با توجه به جلسات برگزار شده و بازدیدهای میدانی صورت گرفته از این محله، مشکلات موجود بررسی شده و اقدامات لازم در خصوص رفع آنها در حال انجام است.

شهردار منطقه ٢ با بیان اینکه در پی تحقق هر وعده ای که به شهروندان محله فرحزاد داده ایم هستیم افزود: ایجاد رضایتمندی در ساکنین این محله و ارتقای کیفیت زندگی آنها از مهمترین برنامه ها و اهداف مدیریت شهری منطقه است ولی این امر بدون مشارکت مردم صورت نخواهد گرفت .

رسول کشت پور راه حل مشکلات محله فرحزاد را تعامل دوسویه بین شهروندان و مدیریت شهری دانست و افزود: اگر همکاری دوسویه بین شهروندان و مدیریت شهری برقرار شود هم منافع شهر و هم منافع محله تامین می شود

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها