۱۳۹۸ سه شنبه ۱۱ تير چاپ

جزئیات قرارداد کالدرون با پرسپولیس مشخص شد

جزئیات قرارداد کالدرون با پرسپولیس مشخص شد

ایران نو:مرد آرژانتینی که دو روز پیش به تهران آمد و دیروز هم قراردادش را رسمی و در تمرینات پرسپولیس به بازیکنان معرفی شد. مفاد جالب توجهی در قرارداد ۸۰۰ هزار دلاری خود گنجانده است که می‌تواند او را مربی میلیون دلاری لقب بدهد.

یک هفته بعد از ورود برانکو ایوانکوویچ به جده برای نظارت بر تمرینات پیش فصل الاهلی عربستان، سران باشگاه پرسپولیس برای پر کردن جای خالی مربی موفق سال‌های گذشته عملیات ویژه‌ای را در دستور کار قراردادند. سفر ۲۴ ساعته به استانبول برای مذاکرات مستقیم با گزینه‌های خارجی در نهایت به جایی ختم شد که گابریل کالدرون آرژانتینی سرانجام در دومین مقطعی که مورد توجه تیم پرطرفدار ایرانی قرار گرفته بود سر از پایتخت ایران در آورد.

کالدرون با سابقه درخشان در فوتبال حاشیه خلیج فارس در یک دهه گذشته روی نیمکت بسیاری از باشگاه‌های صاحب نام عربستان، امارات و قطر حضور داشت از جمله الهلال، القطر و ... مرد آرژانتینی که دو روز پیش به تهران آمد و دیروز هم قراردادش را رسمی و در تمرینات پرسپولیس به بازیکنان معرفی شد. مفاد جالب توجهی در قرارداد ۸۰۰ هزار دلاری خود گنجانده است که می‌تواند او را مربی میلیون دلاری لقب بدهد.

جزئیات زیادی در پیش نویس قرارداد کالدرون با پرسپولیسی‌ها وجود داشت که این جزئیات بند به بند در قرارداد نهایی گنجانده شده است از جمله پاداش ۱۰ هزار دلاری برای شکست استقلال در دربی پایتخت، ۶ بلیت بیزنس کلاس برای سفر‌های خروجی و ورودی و ... ضمن این که قرارداد او به عنوان جانشین برانکو نیز ۸۰۰ هزار دلار ارزش دارد.

در این گزارش آمده است: «کالدرون در ابتدای ورود به تهران ۳۰۰ هزار دلار به عنوان پیش قرارداد دریافت می‌کند. ۳۰۰ هزار دلار در نیم فصل به او پرداخت می‌شود و مابقی قرارداد ۸۰۰ هزار دلاری، یعنی ۲۰۰ هزار دلار نیز در پایان فصل تسویه خواهد شد. ۱۰۰ هزار دلار پاداش قهرمانی در لیگ برتر و ۱۵۰ هزار دلار نیز پاداش قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته شده تا انگیزه این مربی را بالاتر ببرد».

اما پرسپولیسی‌ها برای فسخ قرارداد احتمالی با این مربی در صورت ناکامی نیز تدابیری اندیشیده اند از جمله این که اگر تا نیم فصل باشگاه برای فسخ پیش قدم شد تنها پیش پرداخت ابتدایی (۳۰۰ هزار دلار) + ۱۵۰ هزار دلار دیگر به او پرداخت شود. همچنین اگر خود کالدرون برای فسخ پیش قدم شود باید ۵۰ درصد تمامی پیش پرداخت و واریزی‌ها را به حساب پرسپولیس عودت بدهد.

حال با انتشار جزئیات ریز قرارداد کالدرون با پرسپولیس باید منتظر واکنش این باشگاه به آن بود، واکنشی که می‌تواند معادلات قرارداد جانشین برانکو ایوانکوویچ با آن کارنامه درخشان را به سمت و سوی دیگری ببرد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها