۱۳۹۸ سه شنبه ۱۱ تير چاپ
مدیر کل دفتر شهردار تهران در جمع دانشجویان در منطقه یک :

تعامل مدیریت شهری و علمی در زیباسازی نماهای شهری منطقه یک مشهود است

تعامل مدیریت شهری و علمی در زیباسازی نماهای شهری منطقه یک مشهود است

ایران نو: تعامل بین مدیریت شهری منطقه یک و گروه های دانشجویی در قالب فعالیت های مشارکتی در اجرای طرح های زیباسازی سطح منطقه مشهود و قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک دکتر مصطفی کاظمی مدیر کل دفتر شهردار تهران در جلسه هم اندیشی دانشجویان دانشگاه های تهران که با حضور سید حمید موسوی شهردار منطقه یک و لطیف روحانی معاون هماهنگی دفتر شهردار تهران و مدیران شهری منطقه یک با موضوع زیباسازی منظر شهری و بهسازی محله امامزاده قاسم (ع) و گلابدره برگزار شد از شهردار منطقه یک به جهت پیگیری ودرک صحیح امور مشارکتی و  همکاری با گروه های دانشجویی تقدیر کرد و بر لزوم تهیه طرح جامع گلابدره  تاکید نمود.

وی از کلیه گروههای حاضر درخواست نمود که با بهره مندی از نظرات اساتید علمی و مهندسین شهرداری نسبت به هماهنگی طرحهای موجود اقدام و در یک کارگاه علمی و عملی نسبت به جمع بندی و ارائه طرح جامع به شهردار منطقه یک اقدام نمایند.


شهردار منطقه یک نیز خاطر نشان ساخت: اعتماد به نسل جوان و قشر دانشگاهی و اعتماد به ایده  های نو اثرات خوبی برای مدیریت شهری به همراه داشته است .


وی گفت: امیدوارم راه جدیدی بر روی مدیریت شهری گشوده شود تا از توانمندی های موجود در جامعه دانشگاهی کشور و ظرفیت های بالقوه منطقه استفاده شود .

 وی با اشاره به اینکه جلب مشارکت بخش خصوصی برای اجرایی کردن ایده های خلاقانه دانشجویان  راه حل تامین هزینه ها است  بر در نظر داشتن ارتقا ایمنی معابر و حفظ بافت سنتی و بومی و توجه به شرایط اقلیمی گلابدره با تهیه پیوست های اجتماعی که از الزامات طرح است با همکاری کمیته مناسب سازی معابر  و اماکن منطقه تاکید نمود.


 


 

 

کلید واژه‌ها: #منطقه 1: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها