۱۳۹۸ سه شنبه ۱۱ تير چاپ

اجرای طرح پایلوت خیابان پرچم در منطقه 13

اجرای طرح پایلوت خیابان پرچم در منطقه 13

ایران نو: شهردار منطقه 13 ازاجرای طرح پایلوت خیابان پرچم در این منطقه خبر داد و گفت : با اجرای این طرح ، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک به عنوان المان اصلی این منطقه در سراسر محلات منطقه خواهد درخشید.

به گزارش  ایران نو ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ، ایجاد حس همبستگی و تعلق به یک ماهیت و ارزش مشترک را ویژگی منحصر به فرد پرچم خواند و افزود: پرچم و نشان ملی می تواند آحاد یک ملت را از هر اقلیت ، قشر و گروهی ، تحت یک مفهوم و ارزش فراگیر به نام ملیت گرد هم آورد و آنها را به عنوان اجزای موثر و ارزشمند عنصر ملیت، با یکدیگر پیوند دهد.

وی در خصوص اجرای طرح پایلوت خیابان پرچم در این منطقه اظهار داشت: با اجرای این طرح، محور های خاقانی ، بلوار اشراقی، مسیل جاجرود با استفاده از پرچم آذین بندی می شود.  

شهردار منطقه 13 در خصوص اجرای عملیات رنگ آمیزی پایه پرچم های محدوده ادامه داد : 250 پایه پرچم در محور های  بزرگراه امام علی تقاطع خیابان های صفا و پیروزی، میدان کلاهدوز،پل رودکی، پل رسالت،پل12فروردین،پل خاقانی ،فلکه اول نیروی هوایی، مترو کلاهدوز رنگ آمیزی شد.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها