۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير چاپ
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران عنوان کرد:

مسابقه طراحی محیطی به همت سازمان نوسازی شهر تهران برگزار خواهد شد

مسابقه طراحی محیطی به همت سازمان نوسازی شهر تهران برگزار خواهد شد

ایران نو: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از آغاز برگزاری مسابقه "طراحی محیطی؛ ارتباط پیاده میان آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) با رود دره فرحزاد و بخش شرقی آن" در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، کاوه حاجی علی اکبری با بیان این که عنصر ارتباط، نقش مهمی در ارتقای کیفیتهای فضایی یک مکان دارد، خاطرنشان کرد: آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) در کنار رود دره فرحزاد یکی از مکان‌های مهم شهر تهران است که تاکنون همپیوندی مناسبی با پیرامون خود برقرار نکرده است.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در این باره اظهار داشت: از همین رو و با هدف حفظ و ارتقاء جایگاه کارکردی و معنایی آستان متبرکه امامزادگان زینعلی و عینعلی(ع) و محیط طبیعی و عملکردی همجوار به ویژه رود دره فرحزاد و ضلع شرقی آن، ایجاد ارتباط و همپیوندی میان آن ها، مسابقه طراحی محیطی این محور در روزهای آینده برگزار خواهد شد.
علی اکبری خاطرنشان کرد: این مسابقه بصورت تک مرحله ای برگزار می شود و جوایز ارزشمندی برای نفرات اول تا دهم این مسابقه در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران افزود: اطلاعات تکمیلی این مسابقه به زودی در تارنمای سازمان نوسازی شهر تهران به نشانی اینترنتی http://nosazi.tehran.ir/ منتشر خواهد شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها