۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير چاپ

مدیرعامل بانک کشاورزی: برای حمایت همه جانبه از ظرفیت های اقتصادی استان آماده ایم

مدیرعامل بانک کشاورزی: برای حمایت همه جانبه از ظرفیت های اقتصادی استان آماده ایم

ایران نو: روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان سیستان و بلوچستان که با حضور دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: بانک کشاورزی برای حمایت همه جانبه از ظرفیت های اقتصادی استان سیستان و بلوچستان و شکوفایی و رونق تولید در این استان آماده است.

به گزارش  ایران نو، خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز دوشنبه سوم خرداد در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی این استان بر آمادگی کامل بانک کشاورزی در حمایت از فعالان صنایع کشاورزی و غذایی در استان، تأکید کرد.
بر اساس این گزارش، وی یکی از مزیت های استان را دسترسی به دریا و امکان تولید پروتئین دریایی در قالب طرح های پرورش ماهی در قفس و پرورش میگو و همچنین طرح های فرآوری ماهی و تکمیل زنجیره ارزش پروتئین دریایی برشمرد.
خدارحمی همچنین آمادگی شعب استان را به منظور امهال تسهیلات غیر جاری ، در قالب بند «ل» تبصره ۱۶ اعلام کرد.
شایان ذکر است این جلسه با حضوردکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور ، دکتر اربابی مشاور معاون رئیس جمهور ، رسولی معاون وزیر و مدیر کل راه آهن کشور، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان ، مدیران کل ادارت و بانک های استان و فعالان اقتصادی استان در بخش های صنعت، معدن، تجارت و کشاورزی برگزار شد و در آن، مشکلات اقتصادی استان، ظرفیت های تولیدی و سرمایه گذاری، موانع و راهکارها مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها