۱۳۹۸ دوشنبه ۳ تير چاپ
شهردار منطقه 10 خبر داد؛

بهره برداری پیش از موعد کندروی شمال به جنوب بزرگراه شهید نواب صفوی

بهره برداری پیش از موعد کندروی شمال به جنوب بزرگراه شهید نواب صفوی

ایران نو: شهردار منطقه 10 از بهره برداری پیش از موعد کندروی شمال به جنوب بزرگراه شهید نواب صفوی حد فاصل بریانک و خیابان هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، حسین بحیرایی با اشاره به تدابیر و تاکیدهای شهردار تهران در خصوص بهره برداری زودهنگام و آزمایشی این کندراه گفت: با تلاش همکاران شهرداری منطقه 10 و سازمان مهندسی و عمران شهر تهران تمامی اقدامات فنی و عمرانی و ترافیکی کندروی شمال به جنوب بزرگراه شهید نواب حد فاصل بریانک تا خیابان هلال احمر زودتر از موعد مقرر انجام شد و در راستای روان سازی ترافیک بزرگراه شهید نواب و میدان 9 دی مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود: این مسیر با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال و به مساحت 9400 مترمربع و عرض بین 8 تا 11 متر احداث شد و پس از اتمام عملیات روسازی و زیرسازی آسفالت زیر بار ترافیکی رفت.
شایان ذکر است این کندراه به طول هزار متر با احداث راست گردهای بریانک به کندراه شهید نواب، راست گرد کندراه شهید نواب به خیابان قزوین و نیز هلال احمر نقش به سزایی در تسهیل ترافیک بزرگراه شهید نواب صفوی در مسیر شمال به جنوب آن خواهد داشت و محله بریانک با خروج از بن بست از فرصت دسترسی به شبکه معابر اصلی بهره مند خواهد شد.
گفتنی است این پروژه طی روزهای آتی توسط مدیران ارشد شهرداری تهران رسما افتتاح خواهد شد. 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها