۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد چاپ

برگزاری جلسه روسای شعب مدیریت استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال بختیاری

برگزاری جلسه روسای شعب مدیریت استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال بختیاری

ایران نو: جلسه سراسری روسای شعب تحت پوشش مدیریت استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری بانک ایران زمین در راستای بررسی عملکرد سه ماهه اول سال ۹۸ با حضور کلیه روسای شعب و مسئولین دوایر برگزار شد.

به گزارش  ایران نو، محمد رضا سبزواری مدیر شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری بانک ایران زمین ضمن تشریح عملکرد سه ماه اول سال ۹۸ به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در راستای جذب منابع اشاره و عملکرد حرفه ای را عامل دستیابی به موفقیت و کسب جایگاه واقعی دانست.
مدیر منطقه‌ای بانک با بیان راهکارهای دستیابی به اهداف چشم انداز افق ۱۴۰۰، تسلط کلیه کارکنان بر محصولات بانک را، راهبردی موثر و تاثیر گذار در جهت انتقال مشتریان از حوزه بانکداری ااکترونیک به بانکداری دیجیتال دانست.
سبزواری در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به بهاء تمام شده پول، جذب منابع ارزان قیمت را بسیار مهم و ارزنده خواند و معرفی خدمات بانکی از قبیل صدور ال سی داخلی، ضمانت نامه و سایر خدمات نوین بانکداری الکترونیک را از اهم وظایف در سال ۹۸ عنوان کرد.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها