۱۳۹۸ دوشنبه ۲۰ خرداد چاپ

آئین تکریم و معارفه مدیر اطلاعات و برنامه ریزی شبکه قرآن برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مدیر اطلاعات و برنامه ریزی شبکه قرآن برگزار شد

ایران نو: آئین تکریم امیر عربلو مدیر پیشین و معارفه جعفر صادقی مدیر جدید واحد اطلاعات و برنامه ریزی شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، آئین تکریم و معارفه مدیر واحد اطلاعات و برنامه ریزی شبکه قرآن و معارف سیما با حضور سید شهرام فرزین فر مدیرکل اطلاعات و برنامه ریزی معاونت سیما، حجت الاسلام محسن عرفاتی سرپرست و مدیران گروه های برنامه ساز و ستادی شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد.

در این جلسه عرفاتی ضمن خوش آمد به مهمانان و مدیر جدید این واحد، به اهمیت بخش اطلاعات و برنامه ریزی برای پاسداشت از بیت المال و رعایت حقوق سازمانی اشاره کرد و گفت: به لطف خدا و با حضور و زحمات آقای عربلو در این حوزه و با لحاظ کردن ضوابط سازمانی توسط ایشان، اتفاقات خوبی در این زمینه ها افتاد.

سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما بیان کرد: با توجه به تخصصی بودن این شبکه مابین دیگر شبکه های سیما، کار در آن با دشواری و حساسیت بیشتری دنبال می شود و الحمدلله تاکنون کاری در این واحد روی زمین نمانده و امیدواریم با حضور جناب صادقی و همکاری دیگر مدیران شبکه ادامه همین روند رو به رشد را شاهد باشیم.

در ادامه این جلسه که در سالن جلسات شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد، سید شهرام فرزین فر، مدیرکل اطلاعات برنامه ریزی معاونت سیما گفت: در تغییر و تحولات بعضی اوقات از آن ناگذیر هستیم و انتخاب بهینه می تواند فرایند را به صورت بهینه به سرانجام برساند.

وی از خدمات مثبت مدیر اطلاعات و برنامه ریزی این شبکه یاد کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه معاونت سیما بزرگترین معاونت رسانه ملی محسوب می شود و از طرفی سر و سامان دادن سیستم جامع این معاونت از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا با توجه به تجربیات خوبی که از آقای عربلو سراغ داشتیم از ایشان خواستیم به برای کل شبکه های این معاونت فعالیت داشته باشند.

فرزین فر اخلاق مداری و تعامل را مهمترین شاخصه واحدهای اطلاعات و برنامه ریزی خواند و بیان کرد: باید شاخصه ها را به گونه ای صیانت کنیم که فرآیند برای هر طرف مثبت باشد و از این رو مشخص می شود که کار به درستی انجام شده است.

در انتهای این مراسم حجت الاسلام عرفاتی از زحمات امیر عربلو در دوران تصدی این مدیریت تشکر و سید شهرام فرزین فر حکم مدیریت جعفر صادقی را به وی داد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها