۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ
رئيس پژوهشکده پولي و بانکي:

لغو همايش سياست‌هاي پولي و ارزي

لغو همايش سياست‌هاي پولي و ارزي

ایران نو: همايش سياست‌هاي پولي و ارزي با درک شرايط اقتصادي حاضر و همسو با ساير اقدامات بانک مرکزي و دولت در راستاي کاهش هزينه‌ها، امسال برگزار نمي‌شود.

به گزارش   ایران نو، علي ديواندري تصريح کرد: همايش سالانه سياست‌هاي پولي و ارزي از اسفندماه سال 1369 با هدف تبيين سياست‌هاي پولي و ارزي برنامه‌ريزي شد. اگر به روند موضوعات مطرح‌شده در اين همايش نگاهي گذرا بيندازيم، خواهيم ديد که همواره يافتن راه‌حل براي مسائلي نظير تورم، بيکاري، سرمايه‌گذاري خارجي، رکود و ساير چالش‌هاي اساسي مبتلا به سيستم بانکي به‌صورت منظم و ساليانه در آن طرح شده است.
وي ادامه داد: امسال نيز همايش دوره بيست‌و نهم با مضمون مقاوم‌سازي نظام بانکي در دستور کار قرار گرفت و در حال دريافت مقالات هستيم.
ديواندري اظهارداشت:، اما پژوهشکده پولي و بانکي با درک شرايط اقتصادي حاضر و همسو با ساير اقدامات بانک مرکزي و دولت در راستاي کاهش هزينه‌ها، نهايتاً تصميم گرفت امسال همايش را برگزار نکند.
رئيس پژوهشکده پولي و بانکي در پايان گفت: بدينوسيله به اطلاع پژوهشگران، اساتيد و نويسندگان مي‌رساند که مقالات منتخب دريافتي علاوه بر ارائه در ميزگرد‌هاي تخصصي پژوهشکده به صورت ويژه‌نامه در نشريات علمي پژوهشکده نيز درج خواهند شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها