۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ

بازديد مدير استاني بانک ايران زمين، از کارخانه شميليا قزوين

بازديد مدير استاني بانک ايران زمين، از کارخانه شميليا قزوين

ایران نو: مدير استاني بانک ايران زمين و هيئت همراه ضمن بازديد از کارخانه شميليا قزوين با مديران اين واحد توليدي ديدار کرد.

به گزارش  ایران نو، قزوين، زنجان بانک ايران زمين، در ديدار با مديران واحد توليدي شميليا قزوين با اشاره به نامگذاري سال جاري به نام سال رونق توليد، اظهار اميدواري کرد که با همت صنعتگران با سابقه از جمله مهندس پازوکي که دو سال پياپي نيز به عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب شده‌اند، شرايط اقتصادي کشور بهبود يافته و شاهد رشد اقتصادي و رشد توليد باشيم.
سپس با اشاره به نوع توليدات اين کارخانه که معمولأ به ساير کشورها صادر مي‌شود مطالبي عنوان و آمادگي بانک را جهت ارائه هرگونه خدمات بانکي از جمله صدور ضمانتنامه، گشايش اعتبار اسنادي و افتتاح انواع سپرده هاي حقوقي اعلام کرد.
وي با اشاره به چشم انداز بانک ايران زمين در سال 1400 و تبديل شدن به بانکي ديجيتال و با توجه به امکانات و پتانسيل بانک، اين امکان براي مشتريان وجود دارد که هر نوع خدمتي که مورد نظرشان باشد را براي ايشان تهيه و در اختيار آنها قرار دهيم.
در ادامه مديرعامل شرکت شميليا قزوين، توضيحاتي در خصوص نحوه فعاليت، فروش محصولات و چگونگي تعامل با شرکتهاي خريد مواد اوليه ارائه نمود. وي همچنين توضيحاتي در خصوص روند توليد محصولات و توسعه کارخانه ارائه کرد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها