۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت چاپ

ایجاد 35 هزار واحد تولیدی درمناطق روستایی با حمایت بانک کشاورزی

ایجاد 35 هزار واحد تولیدی درمناطق روستایی با حمایت بانک کشاورزی

ایران نو: روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با حضور در محل کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی وضعیت جذب اعتبارات منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال شرکت و گزارشی از عملکرد مثبت بانک کشاورزی در اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ارائه کرد.

به گزارش  ایران نو، در این جلسه که روز یکشنبه 22 اردیبهشت با حضور رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، مدیران عامل بانک ها و دستگاه های اجرایی ذیربط در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، خدارحمی به پرداخت 39 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا با نرخ 6 درصد در اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری توسط بانک کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت: از محل پرداخت این تسهیلات که با هدف کارآفرینی و اشتغالزایی در مناطق روستایی و کاهش نرخ مهاجرت به شهرها، رونق تولید داخلی، تامین امنیت غذایی و خودکفایی صورت گرفته است، 35 هزار واحد تولیدی احداث و برای 76 هزار نفر از روستائیان و عشایر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال شده است.
وی افزود: اجرای این طرح بزرگ ملی، از افتخارات دولت تدبیر و امید و یک اتفاق مثبت و بی نظیر در سطح جامعه روستایی و عشایری در تمام سال های پس از پیروزی انقلاب است و توانسته موجی از امید و تحرک اقتصادی در جامعه روستایی و عشایری کشور ایجاد کند.
شایان ذکر است جذب مابقی اعتبار مربوط به طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری توسط بانک کشاورزی به سرعت ادامه دارد و انتظار می رود تنها از محل تسهیلات پرداختی این بانک ، فرصت های اشتغال جدید ایجاد شده در مناطق روستایی و عشایری به حدود 120 هزار شغل برسد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سینا بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها