۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت چاپ
اکتاوی دلاوارگا دبیر کل متروپلیس؛

منطقه 2، منطقه تلاش و کوشش و تفریح است

منطقه 2، منطقه تلاش و کوشش و تفریح است

ایران نو: دبیر کل کلانشهرها در دیدار خود در روز پنج شنبه 19 اردیبهشت ماه با رسول کشت پور شهردار منطقه 2، ضمن بازدید از مکان های دیدنی و پروژه های نوآورانه این منطقه، منطقه 2 را منطقه تلاش و کوشش و تفریح خواند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، دلاوارگا در دومین سفرش به تهران و پس از دیدار با شهردار محترم تهران به منطقه 2 آمد تا ضمن دیدار با رسول کشت پور شهردار این منطقه، از مکانهای دیدنی و پروژه های نوآورانه منطقه 2 دیدن کند.

دلاوارگا طی این دیدار گفت: متروپلیس با 138 کلان شهر جهان که در آن عضو هستند سازمانی است که به انتقال و تبادل تجربیات بین این شهرها می پردازد و با این کار زمینه همکاری بین این شهرها را فراهم می آورد.

وی ضمن تقدیر از شهردار منطقه 2 بخاطر تلاش اش در جهت کاهش آلودگی هوا و ترافیک با راه اندازی  دوچرخه های بیدود ، پیدو و پارکینگ های حاشیه ایonline یکی از مهمترین موارد تمرکز سازمان متروپلیس را تلاش در جهت کاهش آلایندگی در شهرها دانست.

گفتنی است دبیر کل کلانشهر ها به اتفاق همراهان خود و شهردار منطقه 2 از پل معلق آسمان، پیاده راه لاله ها، دوچرخه های بیدود، پیدو، زیست اپ و... منطقه 2 بازدید کرد.

 
کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها