۱۳۹۷ جمعه ۱۳ مهر چاپ
مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در جلسه نظارت ستادی نواحی منطقه یک:

اجرای طرح استفاده از فضای مجازی برای ارتباط مستقیم با شهروندان

اجرای طرح استفاده از فضای مجازی برای ارتباط مستقیم با شهروندان

ایران نو:طرح استفاده از فضای مجازی برای برقراری ارتباط مستقیم با شهروندان و افزایش مشارکت آنها جهت اداره امور شهر به صورت پایلوت در چند منطقه شهر تهران اجرا شده است.

به گزارش  ایران نو، مصطفی موسوی لاری مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در جلسه نظارت ستادی منطقه یک که با حضور مهندس علی اصغر خرمی شریف قائم مقام شهردار منطقه یک ، معاونان ، مدیران و شهرداران نواحی این منطقه برگزار شد با بیان خبر فوق اظهار داشت: هیچ ناظری بهتر از مردم نیست و مدیریت شهری تهران سعی دارد از فرصت فضای مجازی استفاده و ارتباط مستقیم با شهروندان برقرار کند تا اخبار و اطلاعات شهر را از ساکنین دریافت نماید.

وی گفت: با اجرای این طرح برخی از نیروهایی که در حاشیه کار هستند را می توانیم در ارتباط بیشتر با شهروندان قرار دهیم وهر ناحیه به بخش های کوچکتر تقسیم ویک  ناظرمشخص داشته باشد تا ساکنین هر محدوده برای رفع مشکل محلی خود به وی مراجعه کنند.

موسوی لاری با تاکید بر شهر مشارکت پذیر و زیست پذیر از مدیریت شهری منطقه یک خواست به نگهداشت شهر و جزییات بیشتر توجه کنند و رفع مشکلات شهری کوچک در محله ها را در اولویت قرار دهند تا رضایت شهروندان را بدست آورند.

وی منطقه یک را مهمترین منطقه تهران دانست و گفت :با توجه به سطح اجتماعی ، فرهنگی و... در این منطقه ، مطالبات ساکنان آن از مدیریت شهری بسیار است و باید سعی شود با بازدید های پیاده و مستمر از سطح نواحی همه معابر کنترل و ارتباط با شهروندان افزایش یابد.

گفتنی است در این نظارت ستادی آقای حسن زاده رییس امور اداری اداره کل هماهنگی امور مناطق، حسین غریبی مشاور شهردار تهران و... حضور داشتند و بر بهره برداری از امکان توسعه محلات در برنامه پنجساله سوم شهر تهران ، بهره جستن از مشارکت ذینفعان و نخبگان و شورایاران در امور شهر، بهره برداری مناسب از سامانه های سامن، بانک اطلاعات و المان های شهری ، پاسخگویی مناسب به شهروندان از طریق سامانه های 137 و 1888 ، بهره برداری مناسب از نتایج ارزیابی و ظرفیت پیمانکاران در انعقاد قرار دادها ، صیانت از اموال و املاک شهرداری و... تاکید کردند.

 

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها