۱۳۹۷ سه شنبه ۱۰ مهر چاپ
تعداد مراجعات به ميدان جلال آل احمد اعلام شد؛

مراجعه ٤ ميليون و ٧٠٠ هزار شهروند؛ فقط به يكى از ميدان هاى ميوه و تره بار

مراجعه ٤ ميليون و ٧٠٠ هزار شهروند؛ فقط به يكى از ميدان هاى ميوه و تره بار

ایران نو:عدد خيره كننده ٤ ميليون و ٧٠٤ هزار مراجعه فقط در يكى از ميدان هاى ميوه و تره بار از ابتداى سال ٩٧، نشان دهنده اقبال عمومى نسبت به ميادين ميوه و تره بار و جايگاه اين مراكز خدماتى نزد شهروندان است.

 

به گزارش روابط عمومى سازمان مديريت ميادين شهردارى تهران؛ روزانه به طور متوسط ٢٤ هزار نفر از اين ميدان خريد مى كنند كه از ابتداى سال جارى تا كنون اين رقم از ٤ ميليون و ٧٠٠ هزار مراجعه كننده فراتر رفته است.

بهمن اردهالى، مدير ميدان ميوه و تره بار جلال آل احمد با اعلام اين مطلب افزود: ميزان فروش اين ميدان روزانه بالغ بر ٨٧ تُن است كه به اين ترتيب در ١٩٦ روز گذشته، ١٧ هزار و ٥٢ تُن انواع محصولات در ميدان مذكور به فروش رسيده است.

بر اساس اين آمار، هر يك از مراجعه كنندگان به ميدان ميوه و تره بار جلال آل احمد به طور متوسط ٣ كيلو و ٦٢٥ گرم از اين ميدان خريد كرده اند و در مجموع، بيش از ١٧ هزار تُن محصول در ميدان فوق به مشتريان عرضه شده است.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها