۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ ارديبهشت چاپ

بهره وری بیشتر همایش مدیران پست بانک با ابتکارات مدیرعامل جدید

بهره وری بیشتر همایش مدیران پست بانک با ابتکارات مدیرعامل جدید

ایران نو:فرنقی زاد مدیر امور هماهنگی حوزه مدیریت و دبیر همایش مدیران پست بانک گفت: ابتکار مدیرعامل جدید پست بانک ایران در دیدار با مدیران اجرایی بانک در محل استقرار ایشان بسیار جالب و مورد توجه مدیران بخش اجرایی قرار گرفته و بهره وری این همایش را مضاعف ساخته است

به گزارش ایران نو، فرنقی زاد افزود: همانطور که وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اشاره داشتند مدیرعامل جدید پست بانک فردی اهل مطالعه، جدی، پرتلاش و معتقد به تغییر است و تحصیلات مرتبط و کسب تجربه دکتر شیری در بخش های مختلف اقتصادی کشور می تواند کمک شایانی به توسعه پست بانک نماید.

دبیر همایش مدیران پست بانک ایران با اشاره به سخنرانی دکتر معمارنژاد معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارائی افزود: حضور مدیریت جدید در این بانک، نوید دهنده آینده ای خوب و موفقیت های بزرگ پیش روی بانک است.

وی گفت: یکی دیگر از بخش های جالب همایش نیز بخش پرسش و پاسخ با حضور اعضای هیئت مدیره بود و نشانگر نگاه مدیریت جدید مبنی بر پاسخگو بودن ستاد به اجراست که بایستی به عنوان الگو مورد توجه کلیه مدیران ستادی قرار گیرد.

فرنقی زاد در پایان افزود: مباحث مطرح شده در این همایش و استقبال مدیران اجرایی بانک از برنامه های مدیرعامل جدید زمینه مناسبی برای موفقیت بیشتر برنامه ها و اهداف بانک فراهم ساخته و انتظار می رود در سال جدید شاهد یک تحول و رونق مضاعف در پست بانک ایران باشیم

 

کلید واژه‌ها: #پست بانک : ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها