۱۳۹۷ شنبه ۷ مهر چاپ

آموزش ایمنی در مدارس منطقه 10 به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

آموزش ایمنی در مدارس منطقه 10 به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

ایران نو:به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی ویژه برنامه های فرهنگی و ترویجی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و ایستگاه های آتش نشانی 8 ،85 و 52 برگزار می شود.


به گزارش  ایران نو، ترویج فرهنگ ایمنی و استفاده از مشارکت خانواده ها و دانش آموزان در پیشگیری و کنترل حوادث در مدارس منتخب متوسطه اول و دوم، بازدید دانش آموزان طرح شهردار مدرسه از ایستگاه های آتش نشانی، آموزش اطفاء حریق، آذین بندی ایستگاه های آتش نشانی، برگزاری مسابقه، برپایی نمایشگاه از وظایف و رشادت های آتش نشانان، برنامه همایش دوچرخه سواری، اجرای برنامه های آموزشی با موضوع ایمنی در خانه، ورزش شهروندی بانوان و آقایان، تقدیر از خانواده آتش نشان جانباز و ایثارگر محله، حضور در مزار شهدا و اهدا گل به مقام شامخ شهدای آتش نشان پلاسکو و طرح گفت و گو در شهر از جمله مهمترین برنامه های این هفته خواهد بود.
همچنین راه اندازی کمپین "هر آتش نشان یک قهرمان" و "منم یک آتش نشانم" (تشکیل گروه های داوطلب محلی از بین دانش آموزان پسر مقطع توسطه دوره دوم)" از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت بزرگداشت این هفته تدارک دیده شده است.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها