۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ فروردين چاپ

پایداری کامل شبکه ارتباطی رایتل در مناطق سیل زده کشور

پایداری کامل شبکه ارتباطی رایتل در مناطق سیل زده کشور

ایران نو:علی رغم شرایط نامساعد جوی در برخی نقاط کشور، شبکه خدمات ارتباطی رایتل در حالت پایداری کامل قرار دارد.

به گزارش ایران نوبه نقل از روابط عمومی رایتل، به دنبال وقوع بارش‌های سیلابی در هفته اول فرودین ماه و جاری شدن سیل در استان‌های گلستان و مازندران و متعاقب آن گسترش شرایط نامساعد جوی به استان‌های جنوبی و غربی کشور، با حضور تیم فنی شبکه خدماتی رایتل، شاخص پایداری شبکه این اپراتور در هفته اول تعطیلات 99.9 درصد شد.
بنابر این گزارش، در شهر آق قلای استان گلستان به رغم وقوع سیل و غرق شدن تجهیزات سایت‌های رایتل در این شهر، با اقدام عوامل نگهداری شبکه، ارتباطات در شهر آق قلا به حالت اولیه بازگشت.
گفتنی است، از روز دوشنبه، در استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، کرمانشاه و لرستان نیز با اعزام تیم های واکنش اضطراری و تأمین و راه اندازی ژنراتورهای سیار، سایت هایی که به دلیل افت ولتاژ یا قطعی شبکه برق دچار خاموشی شده بودند، مجدد راه اندازی شده و پوشش مشترکین رایتل با کمترین اختلال برقرار است.
در پایان لازم به ذکر است، با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده، درصورت نیاز ارتباط مشترکین سایر اپراتورهای تلفن همراه در مناطق سیل زده نیز از طریق شبکه رایتل فراهم خواهد شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها