۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ فروردين چاپ

تهدید برایان هوک برای افزایش تحریم‎ها: کارمان با ایران تازه شروع شده!

تهدید برایان هوک برای افزایش تحریم‎ها: کارمان با ایران تازه شروع شده!

ایران نو: نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی است در راستای اعمال فشار حداکثری بر ایران، درآمدهای نفتی این کشور هدف قرار گرفته و این تازه شروع ماجرا است.

برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در جریان نخستین روز از نشست سالانه لابی صهیونیستی «آیپک»، بار دیگر به موضعگیری علیه ایران پرداخت.وی در تشریح اقدامات واشنگتن برای اعمال فشار حداکثری بر تهران، مدعی شد: تحریم‌های مبادلات مالی و فروش نفت ایران شدیدتر خواهد شد.هوک همچنین مدعی شد که آمریکا می‌‏خواهد با اعمال تحریم نفتی از تأمین مالی اقدامات بهزعم وی برهمزننده ایران جلوگیری کند. وی در ادامه ادعاهای خود افزود: آمریکا در چارچوب فشار اقتصادی حداکثری که در تاریخ بیسابقه است، درآمد نفتی ایران را هدف قرار داده است. ایرانی‌ها تصور این حجم از تحریم را نداشتهاند و کار خود را تازه آغاز کرده‏‌ایم! گفتنی است دونالد ترامپ رئیسجمهوری آمریکا در ماه می سال میلادی گذشته، در اقدامی یکجانبه از برجام خارج شد و از بازگشت تحریم‌‏های ضدایرانی خبر داد

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها