۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين چاپ

ارتباطات رایتل در مناطق سیل‌زده‌ی شمال کشور برقرار است

ارتباطات رایتل در مناطق سیل‌زده‌ی شمال کشور برقرار است

ایران نو:ارتباط شبکه‌ی خدماتی ارتباطات رایتل در شهر سیل زده آق قلا برقرار شد.

 

به گزارش  ایران نو،روابط عمومی رایتل با صدور اطلاعیه ای از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه رایتل در مناطق سیل زده خبر داد و اعلام کرد: تیم خدمات فنی اپراتور رایتل پس از حادثه اخیر سیل در استان های گلستان و مازندران در این مناطق مستقر گردیده و با تلاش شبانه‌روزی موفق به راه اندازی یکی از سایت‌های رایتل در این منطقه شد.

بنابر این گزارش ، اکنون در شهر سیل زده آق قلا جهت تأمین پوشش شبکه رایتل، سایت مناسب با استفاده از ژنراتور On Air برقرار گردیده است.

روابط عمومی رایتل اعلام کرد: با توجه به زیرساختهای فراهم شده در صورت نیاز، ارتباط مشترکین سایر اپراتور های تلفن همراه در آن منطقه نیز از طریق شبکه رایتل فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است، تلاش پرسنل رایتل در مناطق سیل زده‌ برای برقراری ارتباطات و کمک به هموطنان در حالی صورت می گیرد که خانواده بعضی از این ایشان، خود دچار حادثه و خسارت شده اند.

پیش از این محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از پیگیری جدی برای جلوگیری از عدم اختلال ارتباطات در مناطق سیل‌زده شمال کشور به خصوص شهر آق قلا⁩ خبر داده بود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها