۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين چاپ

استفاده از تمام ظرفيت بانك ملي ايران براي كمك رساني به مناطق سيل زده

استفاده از تمام ظرفيت بانك ملي ايران براي كمك رساني به مناطق سيل زده

ایران نو:مديرعامل بانك ملي ايران بر ضرورت استفاده از تمامي ظرفيت هاي اين بانك براي كمك رساني به هموطنان سيل زده تاكيد كرد.

به گزارش ایران نو به نقل از روابط عمومي بانك ملي ايران ،دكتر محمد رضا حسين زاده با ابراز همدردي با هموطنان حادثه سيل اخير  ابراز داشت:به مسوولان پشتيباني بانك تاكيد شده است با تمام قوا در كنار هموطنان سيل زده باشند.
وي گفت:قطعا كاركنان بانك ملي ايران نيز در اين حادثه تلخ در كنار هموطنان سيل زده خواهند بود و در حال حاضر نيز برخي ادارات امور شعب بانك نظير گيلان ،محموله هاي كمك هاي اهدايي كاركنان را به مناطق سيل زده استان گلستان ارسال كرده اند.
مدیر عامل بانك ملي ايران همچنين در سه روز گذشته و طی تماس تلفنی با روسای ادارات امور شعب استان های گلستان ، مازندران و خراسان شمالی  و اطمینان از سلامتی كاركنان اين بانك و خانواده های آنها ، تدابير لازم مبنی بر کمک رساني به سیل زدگان و نیز اسکان خانواده های آسیب دیده كاركنان را ارايه كرد.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها