۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين چاپ

استقرار پایگاه کمک رسانی بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان

استقرار پایگاه کمک رسانی بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان

ایران نو:بانک قرض الحسنه مهرایران به منظور کمک رسانی به آسیب دیدگان سيل در استان گلستان، پايگاه کمك رساني خود را در شهرستان آق قلا مستقر كرد و به توزيع اقلام ضروري و خوراك كنسروي در ميان سيل زدگان اقدام نمود.

به گزارش ایران نو، بانک قرض الحسنه مهرایران همگام با سایر هموطنان نوع دوست در سراسر کشور با اهداي کمك هاي خود از سيل زدگان استان گلستان حمايت كرد.

این بانک پایگاه کمک رسانی خود را در شهرستان آق قلا مستقر نمود تا نسبت به توزیع اقلام امدادي همچون آب و خوارک كنسروي در ميان آسيب ديدگان اقدام كند.

عیسی امامی عضو هیات مديره بانک قرض الحسنه مهرايران در فضايي صميمي با آسيب ديدگان و مردم سيل زده در استان گلستان گفتگو کرد و ضمن شنيدن نظرات آن‌ها درباره نحوه امدادرساني‌ و کمبود‌هاي موجود، اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ايران براي رفع برخي از مشكلات را تشريح نمود.

شایان ذکر است، در همین راستا، هموطنان عزیز می توانند کمک هاي نقدي خود به سيل زدگان استان گلستان را به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۱۴۲۲۳به نام كمك هاي مردمي جمعيت هلال احمر واريز نمايند.

 

 

 

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها