۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ اسفند چاپ

افتتاح مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین

افتتاح مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین

ایران نو:مرکز جامع و یکپارچه ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین با بکارگیری مدرن‌ترین فناوری‌ها و فرایند‌های پاسخگویی، با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این مجموعه افتتاح شد.

به گزارش  ایران نو، مرکز تماس جامع و یکپارچه مشتریان این بانک با بکارگیری شیوه‌های پاسخگویی مدرن به منظور کسب رضایت، ایجاد وفاداری و تسهیل خدمت رسانی به مشتریان بصورت ۲۴ ساعته افتتاح شد.
 
در این مراسم عبدالمجید پورسعید مدیر عامل بانک ایران زمین، با بیان نقش مدیریت ارتباط با مشتری در توانمندسازی سازمان برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان گفت: بسیاری از مسایل و راهکار‌ها در ارتباط نزدیک با مشتریان، از طریق جمع‌آوری و پردازش اطلاعات به دست می‌آید و این نقطه‌ای است که این مرکز می‌تواند نقش کلیدی خود را ایفا کند.

پورسعید با اشاره به اهمیت ارایه خدمات از طریق کانال‌های متنوع گفت: امروزه با رشد تکنولوژی این امکان فراهم شده که طیف وسیعی از خدمات از راه‌های متنوع به مشتریان ارائه شود و آن‌ها خود انتخاب کنند که از چه راهی و با چه ابزاری این خدمت را دریافت کنند.

وی افزود: این امر موجب بهبود تجربه مشتری و افزایش رضایت از خدمت دریافت شده، می‌شود.

مدیر عامل بانک ایران زمین، ضمن بازدید از مرکز جدید ارتباط با مشتریان این بانک، بر نقش کلیدی آن در تعیین راهبرد‌ها و استراتژی‌های ارایه خدمات به مشتریان تاکید کرد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بیمه تامین اجتماعی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها