۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ شهريور چاپ

ابلاغ شیوه نامه برپایی هیئات مذهبی و ایستگاه های صلواتی منطقه دو

ابلاغ شیوه نامه برپایی هیئات مذهبی و ایستگاه های صلواتی منطقه دو

ایران نو:شهردار منطقه دو از ابلاغ شیوه برپایی هیئات مذهبی و ایستگاه های صلواتی منطقه دو در آستانه فرا رسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، رسول کشت پور در این باره گفت: به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم دهه محرم و با هدف حفظ ایمنی و بهداشت محیطی مکان های برپایی بیش از 500 هیئت و تکیه مذهبی در منطقه دو ، شیوه نامه 14 بندی برپایی هیئات مذهبی و ایستگاه های صلواتی با محوریت رعایت مسائل ایمنی و جلوگیری از ترافیک معابر و بهداشت محیط تدوین و به مسئولین هیئت ها و ایستگاه های صلواتی ابلاغ شد.

عدم برپایی هیئت و ایستگاه های صلواتی که حریم گذرگاه های عابرین پیاده، خط ایمنی، رعایت ضوابط برپایی چادرهای هیئت ها و داربست ها، جمع آوری و پسماند ضایعات به صورت مستمر  و انتقال به محل حمل زباله، نصب تابلوها و علائم هشدار دهنده در شهر، استفاده از کابل های مناسب و تأمین کپسول آتش نشانی از جمله عناوین بندهای تدوین شده در شیوه نامه برپایی هیئت و ایستگاه های صلواتی منطقه دو است.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها