۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ بهمن چاپ

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مودیان شهرداری

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مودیان شهرداری

ایران نو:برای نخستین بار در کشور طرح پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بدهکاران سیستم شهرداري از طريق بانک قرض الحسنه مهر ايران امکان پذير شد.

به گزارش  ایران نو، با هدف گسترش و توسعه سنت بزرگ قرض الحسنه و همچنین کاهش میزان مطالبات شهرداري ها، تفاهم نامه اي مشترک ميان مديريت شعب بانک قرض الحسنه مهر ايران در استان مركزي و شهرداري كميجان منعقد شد.
عظیم حسین آبادی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ايران در استان مرکزي با اعلام اين خبر گفت: امضاي اين تفاهم نامه فصل جديدي در ساماندهي مطالبات شهرداري از شهروندان باز خواهد نمود.
وی افزود: در این طرح که برای اولین بار و با مشارکت شهرداري کميجان و به صورت پايلوت در مرحله اجراء قرار مي گيرد به افراد بدهکار به سيستم شهرداري تا سقف دويست ميليون ريال وام قرض الحسنه با كارمزد چهار درصد پرداخت مي شود.
حسین آبادی ابراز امیدواری کرد اجراي اين طرح مشترک بتواند سنت قرض الحسنه که مورد تأکيد فراوان است را در سطح تمامي شهرهاي كشور توسعه دهد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها