۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن چاپ

زمینه حضورافراد وگروههای غیر بانکی درراستای بهره وری بیشتر فراهم شود

زمینه حضورافراد وگروههای غیر بانکی درراستای بهره وری بیشتر فراهم شود

ایران نو:اینالوئی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین درهشتمین همایش های سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت گفت: برگزاری این همایش ها زمان مناسبی برای ارائه خدمات نوین بانکها و شرکت های پرداخت است.

به گزارش ایران نو، فرهاد اینالوئی معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین در حاشیه هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت گفت: این مهمترین همایشی است که صنعت بانک و صنعت پرداخت در آن حضور دارند و می توانند دستاوردهای خود را در این همایش ارائه دهند.
اینالوئی گفت: بارویکردی که همایش بانکداری الکترونیک در دو، سه سال اخیر داشته است؛ باعث شده نظام بانکی با تکنولوژی های جدید و نو آورانه ای همچون توجه به فین تک ها، استارت آپ ها و بلاک چین آشنا شود.
وی افزود: اگر امکان حضور افراد و گروههای غیر بانکی، ولی مرتبط با این همایش ها، از قبیل دانشجویان وصاحب نظران بانکی در زمینه های بیمه، فاینانس نیز فراهم شود این همایش ها موثرتر خواهد بود، و بازدید کنندگان بیشتر در زمینه های کاری مرتبط خواهیم داشت.
وی در ادامه در خصوص دستاوردهای همایش های سالهای قبل گفت: در این همایشها موارد علمی و مهمی مطرح می شود که می توان در طول سال با پیگیری آن موارد به دستاوردهای خوب و راهگشایی دست یافت .
اینالوئی در ادامه افزود : بسیاری از پلت فرم ها، کارگاهها و مقالاتی که در این همایش ها ارائه می شود می تواند منابع تحقیقاتی بسیاری از علاقمندان را فراهم کند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها