۱۳۹۷ شنبه ۶ بهمن چاپ

تاکید مدیر کل پارلمانی وزارت دادگستری بر تحقیق اهداف اتحادیه صنف آرایشگران زنانه تهران

تاکید مدیر کل پارلمانی وزارت دادگستری بر تحقیق اهداف اتحادیه صنف آرایشگران زنانه تهران

ایران نو: مدیر کل پارلمانی وزارت دادگستری و حقوقدان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور با نایب رئیس اتحادیه صنف آرایشگران زنانه تهران دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایران نو، عسگر جلالیان مدیر کل پارلمانی وزارت دادگستری و حقوقدان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور در دیدار با شهربانو عابدی نایب رئیس اتحادیه صنف آرایشگران زنانه تهران ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای ایشان برای پیگیری دغدغه و رفاه اعضای محترم صنف، حمایت خود را برای تحقیق اهداف این صنف اعلام کرد.

مدیر کل پارلمانی وزارت دادگستری گفت: از دغدغه های این صنف در خصوص اعمال ضریب سختی کار بانوان شاغل در آرایشگاهها و در معرض مواد شیمیایی و مشکلات جسمی ناشی از ایستادن های مداوم آگاهی داشته و آماده همکاری جهت تحقق این اهداف هستیم.

وی اذعان داشت: باید حمایت های بیمه بازنشستگی مشاغل سخت از زنان کار آفرین در حوزه صنعت زیبایی تقویت شود و از این صنف که عموما سرپرستی و مدیریت خانوار را نیز به عهده دارند بیش از پیش حمایت های لازم صورت گیرد. وی در ادامه افزود: اتحادیه باید درخواستی را جهت طرح بیمه بازنشتگی مشاغل سخت برای کمیسیون اجتماعی تهیه و ارسال کند تا موضع در روند درخواست و جریان بررسی و مطالعه قرار گیرد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها