۱۳۹۷ جمعه ۱۴ دي چاپ

مدير جديد شعب شرق استان تهران معرفي شد

مدير جديد شعب شرق استان تهران معرفي شد

ایران نو:مراسم تکریم و معارفه مدیر شعب شرق استان تهران موسسه اعتباری کوثر با حضور معاونین و مدیران حوزه مرکزی و مدیران دوایر و روسای شعب استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ حجت الاسلام عموشاهی مدیر فرهنگی و نظارت شرعی موسسه کوثرگفت: انصاف از مکارم اخلاقی و به تعبیر قرآنی و روایی از مصادیق والاترین اعمال است که باید در معاشرت با مردم رعايت شود.

امیر اسعدی معاون فاوا و برنامه ریزی موسسه اعتباری کوثر در این مراسم با اشاره به مراحل شکل گیری موسسه کوثر بیان داشت: با همت مدیران و تلاش جهادی کارکنان این موسسه بنا نهاده شد و هم اکنون هم باید دست در دست یکدیگر داده و با استفاده از جوانان، با انگیزه مضاعف و اتکاء به دانش و علوم روز آینده را به بهترین شکل ساخت.

اسعدی با تاکید بر رعایت انضباط مالی گفت: انضباط مالي مي تواند بسياري از مسائل و مشكلات فراروی مجموعه های اقتصادی را مرتفع نموده و همچنین مديريت صحيح و هدفمند، چابك سازي و پيشرفت سازماني را به دنبال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: به کارگیری  نیروهای جوان، با انگیزه، مسووليت پذير ، متخصص و متعهد از جمله عواملي است كه مي تواند تاثير بسزايي در پيشبرد اهداف و تحقق چشم انداز موسسه اعتباری کوثر داشته باشد .

شیرکوند مدیر سابق شعب شرق استان تهران: اميدوارم اين تغيير و تحول به عنوان نقطه عطفی در فعالیت های موسسه اعتباری کوثر باشد و نویدبخش گشايش مسیرهايي تازه در ادامه فعالیت پرشتاب موسسه گردد .

وی تاکید کرد:  مشارکت و تعامل بیش از پیش همه کارکنان متضمن عبور با صلابت از تغییرات است .

علی نجفی سرپرست جدید شعب شرق استان تهران ضمن تقدير از حسن اعتماد سرپرست موسسه گفت: امیدوارم با همكاري كاركنان جوان و با انگیزه در جهت پيشبرد اهداف استان و در نهایت تعالی کوثر گام برداریم .

در پایان این مراسم حکم انتصاب علی نجفی سرپرست شعب شرق استان تهران موسسه اعتباری کوثر ارایه و از تلاش های قاسم شیرکوند تقدیر شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها