۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ دي چاپ

ارتقاء گواهینامه «سیستم مدیریت امنیت اطلاعات» در حوزه‌های فناوری اطلاعات و شبکه رایتل

ارتقاء گواهینامه «سیستم مدیریت امنیت اطلاعات» در حوزه‌های فناوری اطلاعات و شبکه رایتل

ایران نو:: شرکت رایتل در حوزه‌های فناوری اطلاعات و شبکه، موفق به ارتقاء گواهینامه "سیستم مدیریت امنیت اطلاعات" شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، با توجه به الزام پیاده‌سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات(ISMS) ، ISO27001 از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری (امنیت فضای تبادل اطلاعات)، با تلاش واحد امنیت فناوری اطلاعات، شرکت خدمات ارتباطی رایتل موفق به اخذ گواهینامه ISIR-ISO/IEC 27001 در دو حوزه فناوری اطلاعات و شبکه شد. سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بخشی از سیستم مدیریت کلی و سراسری در یک سازمان است و مبتنی بر رویکرد مخاطرات کسب و کار بوده و هدف آن پایه‌گذاری، پیاده‌سازی، بهره‌برداری، نظارت، بازبینی و شناخت مخاطرات در جهت بهبود امنیت اطلاعات است.

طبق بخشنامه شماره ۱۳۷۱۱-۸۶/م/۳۸۵۰۵ مورخ ۱۰/۸/۱۳۸۶ معاون اول رئیس جمهور، تمامی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی، موظف به تهیه طرح سیستم مدیریت امنیت اطلاعات شده‌اند و همچنین با توجه به اهمیت این سیستم مدیریتی در کشور، طبق مصوبه هیأت وزیران، تمامی دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده پنج قانون خدمات کشوری، ملزم به پیاده‌سازی سامانه مدیریت امنیت اطلاعات هستند

کلید واژه‌ها: #شرکت رایتل: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها